zobacz więcej ...
  • Sprzedaż i budowa domów

   Budowa domów pod klucz, a także w stanie surowym i developerskim - domy jednorodzinne, bliżniaki

  • Inteligentny dom - system Fibaro

   System FIBARO zmieni każdy dom w samoistnie działający mechanizm ułatwiający życie mieszkańcom

  • Usługi remonotowo-wykończeniowe

   Szeroka paleta usług remontowo-wykończeniowych, takich jak m.in. cyklinowanie, lakierowanie

  Cyklinowanie i lakierowanie

  Oferujemy Państwu świadczone na terenie m.st. Warszawa profesjonalne usługi w zakresie cyklinowania, lakierowania, woskowania i olejowania nawierzchni drewnianych w konkurencyjnych cenach. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych i firm.

  Cyklinowanie

  Prace cykliniarskie wykonujemy nowoczesnym sprzętem bezpyłowym najwyższej klasy (poniżej prezentujemy zdjęcia cykliniarki, szlifierki, polerki oraz skrótowe charakterystyki tych urządzeń).

  Cykliniarka taśmowa Tiger

  cykl1

  Absolutnie profesjonalna, dla wymagających, do cyklinowania podłóg drewnianych (desek, klepek). Z niezwykle czułą regulacją taśmy szlifującej (możliwą do osiągnięcia również przy uruchomionym silniku), z dwiema prędkościami walca – do szlifu zgrubnego i końcowego, z regulowanym płynnie dociskiem walca. Ma wmontowany uchwyt nośny, a uchwyt do obsługi maszyny regulowany na pożądaną wysokość. Łatwy i szybki demontaż na 3 części.
  Waga: 78 kg.

  Szlifierka kątowa SPEED – DEVA

  cykl2

  AWydajna i mocna, używana do szlifowania brzegów podłóg drewnianych oraz miejsc trudno dostępnych (np. pod meblami i nisko osadzonymi grzejnikami). Ma doskonały pochłaniacz pyłu oraz lampę oświetlającą miejsce pracy.
  Waga: 15 kg.

  Szlifierka (polerka) Columbu

  cykl3

  Maszyna przeznaczona do polerowania i woskowania powierzchni podłóg drewnianych, przystosowana do współpracy ze szczelnymi odsysaczami pyłu, co stanowi istotny aspekt zwłaszcza przy sprzątaniu.
  Waga: 42 kg.

  Odkurzacz przemysłowy Rainbow

  Bardzo wydajny i precyzyjny, lider w zakresie usuwania nawet najdrobniejszego pyłu z wszelkich powierzchni i z powietrza. Dzięki zastosowanemu systemowi wodnemu zbierane/ściągane pył i kurz są wsysane do wody, dzięki czemu nie mają szans na ponowne rozprzestrzenianie się w czyszczonym właśnie pomieszczeniu. Jest to urządzenie niezwykle przydatne przy sprzątaniu po remoncie, gdy drobiny pyłu i kurzu unoszą się w powietrzu.

  Lakierowanie

  Używamy najwyższej jakości lakierów ekologicznych, nieszkodliwych nawet dla małych dzieci i zwierząt, głównie firmy Deva. Lakiery te charakteryzują się dużą wytrzymałością na ścieralność, bardzo szybko schną, podkreślają naturalne piękno drewna, zalecane są do lakierowania także drewna egzotycznego.

  Woskowanie i loejowanie

  Używamy najwyższej jakości wosków i olejów firmy Deva, które nadadzą każdej podłodze ponad czasowy urok i styl. Podłogi pokryte woskiem są łatwe w konserwacji i renowacji.