zobacz więcej ...
  • Sprzedaż i budowa domów

   Budowa domów pod klucz, a także w stanie surowym i developerskim - domy jednorodzinne, bliżniaki

  • Inteligentny dom - system Fibaro

   System FIBARO zmieni każdy dom w samoistnie działający mechanizm ułatwiający życie mieszkańcom

  • Usługi remonotowo-wykończeniowe

   Szeroka paleta usług remontowo-wykończeniowych, takich jak m.in. cyklinowanie, lakierowanie

  Referencje

  Rzetelność i fachowość naszej firmy remontowo-budowlanej potwierdzają referencje wystawione przez naszych Klientów z Warszawy i okolic.

  Referencja

  referencja

  W związku z przeprowadzonym gruntownym remontem naszego mieszkania wystawiamy niniejsze referencje Panu Wojciechowi Zakrzewskiemu – właścicielowi firmy Pro Bono remonty-budownictwo. Na remont składały się prace wyburzeniowe, murarskie, hydrauliczne, elektryczne, glazurnicze, poprawkowe (w związku z wymianą instalacji grzewczej mieszkania kilka miesięcy po remoncie). Terminowość, rzetelność, sumienność prac pozwoliły nam w niecałe dwa miesiące wprowadzić się do wyremontowanego mieszkania. Wykonane prace oceniamy bardzo dobrze i szczerze polecamy usługi oferowane przez ww. firmę.

  Wspólnota Mieszkaniowa „Tyszkiewicza 28” – Warszawa

  tyszkiewicza281

  Wspólnota Mieszkaniowa Tyszkiewicza 28 01-182 Warszawa poleca Pana Wojciecha Zakrzewskiego jako Wykonawcę godnego zaufania, solidnego, o dużej wiedzy zawodowej ugruntowanej długoletnią praktyką w zakresie usług dekarskich, hydroizolacyjnych, wykończeniowych i in.
  Nasza Wspólnota kilkakrotnie korzystała z usług Pana Wojciecha Zakrzewskiego i ani razu nie doświadczyła jakiejkolwiek nierzetelności w wykonawstwie i w kontaktach osobistych z Panem Wojciechem Zakrzewskim i jego ekipą remontową.
  Pan Zakrzewski jest wykonawcą, który dba o podtrzymanie dobrych kontaktów z klientami, przyjmuje roboty o różnym zakresie, również te „małe” do jakich nie chce się fatygować wielu wykonawców.
  Przejawia zrozumienie dla problemów wspólnot mieszkaniowych. Nie „boi się” starych i zaniedbanych budynków.
  Z pełnym przekonaniem i zgodnie polecamy Pana Wojciecha Zakrzewskiego innym wspólnotom.

  Teatr Ateneum – Warszawa

  ref_ateneum

  Teatr Ateneum zaświadcza, że od 1995r. korzystał wielokrotnie z fachowości i rzetelności usług świadczonych przez Firmę Pana Wojciecha Zakrzewskiego – Usługi Remontowo-Budowlane Wojciech Zakrzewski 07-323 Zaręby Kościelne, Kotlanka 2.
  Usługi dotyczyły głównie prac dekarskich, izolacyjnych (p. wilgociowych), sanitarnych i robót wykończeniowych
  Pan Wojciech Zakrzewski dba o jakość wykonania, posiada wieloletnią praktykę, co można zauważyć obserwując sposób organizowania przebiegu robót. Niezwykle cenną cechą Pana Zakrzewskigo jest dbałość o klienta, któremu nie odmawia przyjazdu nawet w drobnych, ale kłopotliwych dla klienta sprawach. Jest przedsiębiorcą pilnującym terminów i zobowiązań.
  Z przyjemnością możemy ten list Panu Zakrzewskiemu wystawić i polecić jego Firmę innym klientom.

  Neuca

  neuca

  Rekomendujemy firme Pro Bono, jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania zadań remontowych i budowlanych. Doświadczona kadra oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantują wysoki poziom wykonania usługi.
  Powierzone prace zostały wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną, w pełni profesjonalnie i wyznaczonych harmonogramem terminach.
  Firma Pro Bono jest godna polecenia przy realizacji zadań inwestycyjnych.

  Ewa i Krzysztof Kociołek

  kociolek

  Z przyjemnością rekomendujemy firmę Pana Wojciecha Zakrzewskiego jako solidną, rzetelną i terminową.
  Firma wykonała kompleksowo prace wykończeniowe naszego domu na wysokim poziomie staranności i w uzgodnionym terminie. Pracownicy firmy posiadają wysokie kwalifikacje do wykonywania powierzonych im prac.
  Zakres prac obejmował: wykonanie prac glazurniczych, prac hydraulicznych, tzw. biały montaż, wykończenie ścian – gładzie gipsowe, malowanie, wykonanie sztukaterii, wykonanie tarasu, zmiany w układzie ścian wewnętrznych wraz z przeróbkami elektrycznymi i wiele innych prac (w tym z kategorii fanaberii inwestorki).
  Niezwykle ważny był dla na fakt, iż pracownicy firmy służyli fachową poradą, popartą bogatym doświadczeniem. Zawsze mogliśmy na Nich liczyć i co bardzo ważne przy tak dużej inwestycji, ufaliśmy im w 100%.
  Dziś gdy już mieszkamy w naszym domu, wiemy że było warto!
  Poza tym to po prostu bardzo kulturalni i sympatyczni ludzie.

  Wspólnota Mieszkaniowa Koala Warszawa

  koala

  Wspólnota Mieszkaniowa „KOALA” współpracuje z firmą Usługi Remontowo-Budowlane Wojciech Zakrzewski z siedzibą przy ulicy Kietlanki 2 w Zarębach Kościelnych.
  Firma wykonuje na rzecz naszej Wspólnoty różnego rodzaju prace hydrauliczne oraz remontowo-budowlane.
  Wszelkie prace zostały wykonane terminowo zgodnie ze sztuką budowlaną oraz z dbałością o spokój mieszkańców i estetykę otoczenie w czasie prowadzonych prac.
  Dzięki zaangażowaniu oraz staranności w wykonaniu powierzonych prac, możemy z pełną odpowiedzialnością polecić Państwu, usługi świadczone przez firmę Usługi Remontowo-Budowlane Wojciech Zakrzewski.

  Wspólnota Mieszkaniowa Grochowska Warszawa

  grochowska243

  Wspólnota Mieszkaniowa z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowskiej 243/245 współpracowała z Panem Wojciechem Zakrzewskim prowadzącym działalność pod nazwą Usługi Remontowo-Budowlane Wojciech Zakrzewski z siedzibą przy ulicy Kietlanki 2 w Zarębach Kościelnych w zakresie w zakresie usług instalacyjno-remontowo-budowlanych.
  Zlecone prace wykonane były zgodnie ze sztuką budowlaną, w pełni profesjonalnie.
  Dzięki zaangażowaniu oraz staranności w wykonaniu powierzonych prac, możemy z pełną odpowiedzialnością polecić Państwu usługi prowadzone przez firmę Usługi Remontowo-Budowlane Wojciech Zakrzewski.

  Karol Jaroszewski – Warszawa

  ref_kjaroszewski

  Niniejszym pismem chciałbym zarekomendować firmę Usługi Remontowo-Budowlane, która jest własnością Pana Wojciecha Zakrzewskiego, jako rzetelnego wykonawcę. Firma wykonała w roku 2006 kompleksowy remont mieszkania zgodnie z projektem dekoratora wnętrz. Informuję, że firma Pana Wojciecha Zakrzewskiego z powierzonych zadań wywiązała się bardzo sumiennie, wykazując się fachowością i terminowością. Informuję, że firma Pana Wojciecha Zakrzewskiego z powierzonych zadań wywiązała się bardzo sumiennie, wykazując się fachowością i terminowością.

  Krzysztof Janiak – Warszawa

  Z Panem Wojciechem Zakrzewskim współpracuję od 10 lat. W tym czasie przeprowadził wraz ze swoją ekipą wszechstronny remont mojego domu oraz kompleksowe remonty domów i mieszkań dla mojej rodziny. Nigdy nie miałem zastrzeżeń do jego pracy, natomiast wszelkie nasze ustalenia wykonywał terminowo. Dla mnie bardzo ważne było to, iż zapewniał całościowe wykonanie prac, dlatego nie musiałem martwić się szukaniem wykonawców z różnych branż. Niezwykle cenne było również to, iż w trakcie prac doradzał i podpowiadał nam rozwiązania oraz sam dokonywał zakupów specjalistycznych części i materiałów. Polecałem Pana Zakrzewskiego wielu znajomym, od których później słyszałem zawsze pozytywne oceny. Zdecydowałem się napisać tę opinię, chociaż wiem, że przez to może zmniejszyć się czasowa dostępność pana Wojtka. Zamierzam jednak dalej zwracać się do niego w przypadku konieczności wykonania remontów w moim domu, bo – biorąc pod uwagę jakość i sprawność wykonywanych prac – warto jest czasami trochę dłużej poczekać.

  Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej Osiedla Gołąbki I

  golabki1

  Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej Osiedla Gołąbki I z siedzibą w Warszawie przy ul. Orłów Piastowskich 84 współpracuje z firmą Usługi Remontowo-Budowlane Wojciech Zakrzewski, 07-323 Zaręby Kościelne Kietlanka od trzech lat.
  Na zlecenie naszej Wspólnoty, firma Usługi Remontowo-Budowlane Wojciech Zakrzewski wykonała wyjątkowo trudne prace, m.in. naprawa i modernizacja tarasów budynków mieszkalnych, wzmocnienie stropu budynku, a także remonty placów zabaw
  Nadmieniamy, że w latach 2011-2013 Firma wykonała naprawy i modernizacje tarasów w czterech budynkach mieszkalnych o łącznej powierzchni ok 700 m. kw.
  Wszelkie prace uwzględniały wymagania postawione przez Wspólnotę Mieszkaniową, wykonane zostały terminowo i zgodnie ze sztuką budowlaną oraz z dbałością o spokój mieszkańców i estetykę otoczenia w czasie ich wykonywania.
  Dzięki aktywnej współpracy i osobistemu zaangażowaniu oraz staranności w wykonywaniu powierzonych prac, możemy z pełną odpowiedzialnością polecić Państwu usługi świadczone przez firmę Usługi Remontowo-Budowlane Wojciech Zakrzewski, reprezentowaną przez jej właściciela.

  Wspólnota Mieszkaniowa ul Leszno 38 Warszawa

  leszno38

  Współpraca z Panem Wojciechem Zakrzewskim prowadzącym działalność pod nazwą Usługi Remontowo-Budowlane Wojciech Zakrzewski z siedzibą przy ulicy Kietlanki 2 w Zarębach Kościelnych w zakresie usług instalacyjn0-remontowo-budowlanych układała się pomyślnie.
  Powierzone prace wykonane były rzetelnie, terminowo, zgodnie ze sztuką budowlaną i należytą starannością.
  Zaangażowanie i posiadanie fachowej wiedzy osób pracujących na rzecz tej firmy oceniamy bardzo wysoko, dlatego też z pełną odpowiedzialnością polecamy Państwu, usługi świadczone przez firmę Usługi Remontowo-Budowlane Wojciech Zakrzewski.

  Proxim Warszawa

  wolska84

  Firma PROXIM Zarządzanie Nieruchomościami współpracuje z Panem Wojciechem Zakrzewskim prowadzącym działalność pod nazwą Usługi Remontowo-Budowlane Wojciech Zakrzewski z siedzibą przy ulicy Kietlanki 2 w Zarębach Kościelnych od kilku lat.
  Firma wykonała na rzecz naszych Wspólnot prace: wymiany instalacji wod-kan, wymiany wodomierzy, zaworów grzejnikowych oraz różne prace remontowo-budowlane.
  Wszystkie powierzone prace były wykonane terminowo, zgodnie ze sztuką budowlaną z zachowaniem estetyki otoczenia w czasie prowadzonych prac. Profesjonalizm i fachowa wiedza, to cechy wyróżniające tą firmę na rynku w branży hydrauliczno-budowlanej, dlatego też nadal z nią współpracujemy. Zachęcamy wszystkich do współpracy bo firma jest godna polecenia.

  Wspólnota Mieszkaniowa Tyszkiewicza 28 Warszawa

  tyszkiewicza28

  Wspólnota Mieszkaniowa Tyszkiewicza 28 z siedzibą w Warszawie przy ul. Tyszkiewicza 28 współpracowała z Panem Wojciechem Zakrzewskim prowadzącym działalność pod nazwą Usługi Remontowo-Budowlane Wojciech Zakrzewski z siedzibą przy ulicy Kietlanki 2 w Zarębach Kościelnych w zakresie usług instalacyjno-remontowo-budowlanych.
  Wszystkie zlecone prace wykonane były rzetelnie, terminowo, zgodnie z przyjętymi normami w pełni profesjonalnie.
  Dzięki zaangażowaniu oraz staranności w wykonywaniu powierzonych prac, możemy z pełną odpowiedzialnością polecić, usługi świadczone przez firmę Usługi Remontowo-Budowlane Wojciech Zakrzewski.

  Barbara Olesiuska-Truszczyńska – Warszawa

  ref_truszczynska

  Mamy przyjemność zarekomendować firmę Usługi Remontowo-Budowlane będącą własnością Pana Wojciecha Zakrzewskiego jako solidnego i rzetelnego partnera. Firma wykonuje dla nas roboty remontowo-budowlane, tj. cyklinowanie, gładź gipsową, ścianki GK, instalacje elektryczne, instalacje hydrauliczne, prace glazurnicze oraz inne nietypowe prace.
  Z firmą współpracujemy od 1997 roku. Na podstawie zrealizowanych do tej pory zleceń możemy potwierdzić bardzo dobrą jakość wykonywanych prac oraz terminowość. Firma posiada wykwalifikowaną kadrę pracowniczą oraz zaplecze techniczne.

  Federacja Związków Zawodowych Pracowników PKP – Warszawa

  ref_fzzk

  Niniejszym informujemy, że firma Usługi Remontowo-Budowlane Wojciech Zakrzewski wykonywała na rzecz firmy następujące prace: malowanie ścian, cyklinowanie podłóg, roboty tynkarskie, gładź gipsową, roboty wyburzeniowe, instalacje elektryczne, instalacje hydrauliczne, prace glazurnicze, ścianki GK oraz sufity podwieszane, krycie dachów papą termozgrzewalną.